Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj34
Wszystkie66486

LogowanieWakacje 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
Zarządzenie Dyrektora Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
Wesołego Alleluja! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

 
Śniadanie w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

W piątkowy poranek uczniowie klasy I i II udali się do zaprzyjaźnionego przedszkola w Suchej. Po serdecznym powitaniu, rozpoczęła się zabawa. W ruch poszły gry, lalki, klocki i samochody, którymi jeszcze niedawno bawili się nasi uczniowie. Po skończonej zabawie wszystkie dzieci usiadły do stolików, na których czekało pyszne, wiosenne śniadanie. Była jajecznica, pomidorki, ogórki, szczypiorek, rzodkiewka, a nawet rzeżucha. Apetyt wszystkim dopisywał. Następnie wszyscy bawili się w kole i śpiewali piosenkę o misiu.

Żal było opuszczać to cudowne miejsce wspomnień! Dziękujemy za tak ciepłe i miłe przyjęcie.

 
Nocka w szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

W piątek, 29 marca, chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Nocce w szkole. To cykliczna impreza organizowana przez członków Samorządu Szkolnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony w śpiwór, materac, prowiant, przytulankę do spania oraz dużą dawkę humoru. Nie zabrakło także ulubionych gier planszowych. Po obfitej kolacji nikt nie miał ochoty  na sen. Uczniowie oglądali filmy, bawili się, organizowali wyścigi w śpiworach oraz śpiewali zabawne piosenki.

W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Oprac. K.W.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.