Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj34
Wszystkie66486

LogowanieKorowód z okazji Dni Ziemi Strzeleckiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Tak prezentowała się nasza grupa podczas korowodu z okazji Dni Ziemi Strzeleckiej.

 
Krakowiaczki z VI klasy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Nawet zimny maj nie zniechęcił uczniów klasy VI do wyjazdu do Krakowa. Przygoda rozpoczęła się od wyprawy pociągiem, która sprawiła wszystkim mnóstwo radości. Potom było jeszcze przyjemniej. Kraków okazał się miastem bardzo gościnnym i atrakcyjnym, a wizyta u hejnalisty niezapomnianym doświadczeniem. Muzeum w Podziemiach Rynku dostarczyła wszystkim uczestnikom informacji o dziejach tego pięknego miejsca. Urok grodu Kraka pozostanie na długo w ich wspomnieniach.

 
Święto Patrona Szkoły i Koncert Wiosenny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Tradycyjnie w maju obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Uroczystości rozpoczęła część oficjalna, która odbywała się przed pomnikiem Mikołaja Kopernika. Po niej wszyscy wysłuchaliśmy Koncertu Wiosennego. Wystąpili w nim wszyscy nasi szkolni artyści. Zaprezentowali swe talenty muzyczne i taneczne. Następnie odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Uczniowie zdecydowali, że w przyszłym roku szkolnym przewodniczącą SU zostanie Hania Proksa. Ostatnim punktem programu był konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku. Do zmagań stanęły reprezentacje wszystkich klas.

 
Wyprawa klasy VIII PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Uczniowie klasy VIII zasłużyli na wypoczynek po trudach egzaminacyjnych. Wybrali się na podbój skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Odwiedzili Ojcowski Park Narodowy, Jaskinię Łokietka i Jaskinię Głęboką, zdobyli Górę Zborów. Odwiedzili również zamki w Mirowie i Bobolicach. Chłód nie przeszkadzał im w relaksie.

 
Wyprawa odkrywców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Wyjazdy w ramach "Odkrywców sekretów nauki" to prawdziwa frajda. Tym razem w Muzeum Śląska Opolskiego tworzyliśmy linoryty i podziwialiśmy obrazy śląskich malarzy.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.