Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj16
Wczoraj31
Wszystkie70218

LogowanieSerdeczne podziękowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Klub Twórczej Radości serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę pluszaków i przyborów plastycznych dla fundacji "Mam marzenie" i melduje, że podarki zostały przekazane.

 
Dzieci nie ryby... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

29 listopada nasi uczniowie, jak przystało na członków Klubu Szkół Unicef, świętowali rocznicę uchwalenia "Konwencji o prawach dziecka" i uczestniczyli w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy. Mieli okazję przypomnieć sobie jakie prawa im przysługują oraz dowiedzieć się jakie trudności napotykają w swym życiu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Uczniowie klas starszych skorzystali z prawa do wskazania swego przedstawiciela w Młodzieżowej Radzie Gminy i zdecydowali, że zostanie nim Emilia Niedworok, której należą się serdeczne gratulacje Kiss

 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Nie od dziś wiadomo, że pluszowy miś jest ukochaną przez wszystkie dzieci przytulanką. 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Do obchodów tego święta dołączyły również dzieci z naszej szkoły. Duże, małe, kolorowe, mięciutkie   i puchate misie opanowały szkołę. Przybyły ze swoimi  właścicielami, żeby bawić się, świętować i uczyć.                                                                                                                              Aby uczynić święto pluszowego misia szczególnym, bibliotekarka  Edyta Skrzypczyk zapoznała dzieci z historią tego święta oraz znanych misiów. Wiele radości w Dniu Pluszowego Misia w szkole sprawiła uczniom twórczość plastyczna: wykonanie prac na konkurs pt. „Mój ulubiony miś”. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci pozowały do zdjęcia grupowego ze swoimi ulubieńcami oraz otrzymały nagrody za udział w konkursie.

(opr. E.S.)

 
Klub Twórczej Radości zachęca do wsparcia akcji!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

OSP Kotulin wraz z akcją oddawania krwi, która odbędzie się dnia 17 listopada 2019, będzie prowadzić zbiórkę odzieży, obuwia i innych akcesoriów. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną oddane potrzebującym :) Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w tej akcji :) Razem możemy zrobić coś dobrego!

Akcja trwa w naszej szkole do 7 grudnia

 
Klub Twórczej Radości zachęca do wsparcia akcji!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.