Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

 

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj191
Wszystkie190125

Logowanie



NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

Dla tych, którzy mają ochotę spróbować swych sił w tym temacie:

NIEPODLEGŁOŚCIOWY POKÓJ ZAGADEK


ŁATWY TEŚCIK

 
Zdalne nauczanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Do 29.11.2020 zostaje przedłużone

nauczanie zdalne online dla uczniów klas IV – VIII.


Od poniedziałku 09.11.2020 do 29.11.2020

uczniowie z klas I– III przechodzą na zdalne nauczanie,

które w naszej szkole będzie odbywało się online

na platformie OFFICE 365 na platformie TEAMS.

 
"Szkoła pamięta" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

30 października 2020 r. w ramach projektu "Szkoła pamięta" została zorganizowana w Zespole Placówek Oświatowych w  Suchej wystawa zdjęć osób, które zasłużyły się dla szkoły oraz miejscowości Sucha i Rozmierz.  Dodatkowo zamieszczono bieżące informacje o liczbie osób, które są ofiarami epidemii koronawirusa. Wystawę przygotowała pani Aneta Junyszek przy współpracy z panią Ewą Nocoń i panią Edytą Skrzypczyk.

 
PRZERWA NA CZYTANIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

23 października 2020 r. na przerwach uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej dołączyli do akcji w biciu rekordu czytania. Jest realizowana w ramach MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH oraz KAMPANII SPOŁECZNEJ „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”.

 
Unicef prosi o wsparcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Klub Twórczej Radości zachęca do wzięcia udziału w akcji proponowanej przez Unicef.

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zaangażowanie uczniów w badanie ankietowe, będące częścią międzynarodowych konsultacji z dziećmi i młodzieżą.

 

Unia Europejska pracuje nad dwoma ważnymi zagadnieniami dotyczącymi dzieci: Strategią na rzecz praw dziecka i Gwarancją dla dzieci. UNICEF wraz z innymi organizacjami, uczestniczy w tym procesie. Zależy nam, aby we wszystkich działaniach podejmowanych na rzecz najmłodszych obywateli Wspólnoty, głos samych zainteresowanych był brany pod uwagę.

 

Celem badania jest zebranie opinii młodych ludzi i ich doświadczeń dotyczących różnych sfer życia.

 

Raport z badania zostanie zaprezentowany pod koniec listopada Komisji Europejskiej. Wypracowane przy współpracy z dziećmi i młodzieżą dokumenty - Strategia na rzecz praw dziecka i Gwarancja dla dzieci, będą przedstawione na początku 2021 roku.

 

Udział w badaniu daje szansę polskim uczniom wypowiedzenia się na temat tego, jaka powinna być przyszłość Europy. Niezwykle ważne jest, aby głos młodzieży był w niej słyszany. Aby dotrzeć z tą informacją do dzieci i młodzieży zwracamy się z prośbą o wsparcie.


Badanie jest skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 11. do 17. roku życia. Ankieta jest dostępna online i będzie aktywna do końca października. Badanie jest całkowicie anonimowe, nie są zbierane żadne dane osobowe dzieci. Odpowiedzi zajmą około 20 minut. Ankieta została przygotowana w 10 wersjach językowych, w tym również w języku polskim.

 

Bezpośredni link do ankiety w języku polskim znajda:

http://bit.ly/EU-prawadziecka

 

Liczymy na wsparcie w zaktywizowaniu młodego pokolenia.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.