Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj40
Wczoraj46
Wszystkie59590

LogowanieAkcja Zima 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
List GIS do Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
"Jedna taka niedziela w roku" już za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

"Jedna taka niedziela w roku" to nazwa naszego szkolnego spotkania świątecznego, które gromadzi społeczność szkolną w co roku w niedzielne, grudniowe popołudnie.

W tym roku odbyło się ono 16 grudnia. Tradycją tego dnia są kolędy, które prezentują uczniowie w wersjach wokalnych i instrumentalnych. Rada Rodziców zawsze proponuje pyszną kawę, ciasta i pierniki. Uroczystość ta zawsze wprowadza miły, bożonarodzeniowy nastrój.

 
Wsparcie dla Świętego Mikołaja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Co roku w suskich parafian odwiedza Święty Mikołaj. Przynosi prezenty dla wszystkich dzieci, które przychodzą na spotkanie z nim w salce przykościelnej. Nasi uczniowie zawsze witają go miłym przedstawieniem. Tak stało się również 6 grudnia 2018 r. Na spotkanie z niezwykłym gościem przygotowali kukiełkową inscenizację pt. "Legenda o prawdziwym Świętym".

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.