Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj30
Wczoraj39
Wszystkie61786

LogowanieZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
"Jedna taka niedziela w roku" już za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

"Jedna taka niedziela w roku" to nazwa naszego szkolnego spotkania świątecznego, które gromadzi społeczność szkolną w co roku w niedzielne, grudniowe popołudnie.

W tym roku odbyło się ono 16 grudnia. Tradycją tego dnia są kolędy, które prezentują uczniowie w wersjach wokalnych i instrumentalnych. Rada Rodziców zawsze proponuje pyszną kawę, ciasta i pierniki. Uroczystość ta zawsze wprowadza miły, bożonarodzeniowy nastrój.

 
Wsparcie dla Świętego Mikołaja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Co roku w suskich parafian odwiedza Święty Mikołaj. Przynosi prezenty dla wszystkich dzieci, które przychodzą na spotkanie z nim w salce przykościelnej. Nasi uczniowie zawsze witają go miłym przedstawieniem. Tak stało się również 6 grudnia 2018 r. Na spotkanie z niezwykłym gościem przygotowali kukiełkową inscenizację pt. "Legenda o prawdziwym Świętym".

 
Wizyta w DPS w Szymiszowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Zawsze możemy liczyć na świetną zabawę z Pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Szymiszowie i Suskimi Skowronkami. Nie zawiedliśmy się również tym razem. Zostaliśmy bardzo miło ugoszczeni i docenieni jako artyści muzykujący i aktorzy. Do miłego zobaczenia następnym razem.

 
Suskie Skowroneczki na wigiliach w Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach Op. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

17 i 19 grudnia zespół Suskie Skowroneczki kolędował na wigiliach dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy. Uroczyste spotkanie odbyło się na stołówce Strzeleckiej Spółdzielni Socjalnej. Do wigilijnego stołu zasiadło wiele osób, które na co dzień mieszkają z dala od bliskich. Cieszymy się, że udało nam się sprawić im choć trochę radości. Wspólnie wykonane kolędy i pastorałki wprowadziły świąteczną i miłą atmosferę. Spotkania te są zarówno dla uczniów, jak i osób starszych niezwykle wzruszające, przepełnione ciepłem i radością. Dla dzieci wizyta była ciekawym doświadczeniem i cenną lekcją uwrażliwiającą  na obecność wśród nas osób starszych, chorych i samotnych. Nauczyła je również, że takim osobom nawet drobny gest możne sprawić ogromną radość.

(Oprac. KW)

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.