Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wczoraj30
Wszystkie64230

LogowanieOGŁOSZENIE – OLEJ OPAŁOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Suchej informuje, iż na podstawie złożonych ofert w ramach zapytania o cenę oleju opałowego do szkolnej kotłowni, z uwagi na przedstawienie najkorzystniejszej oferty, została wybrana firma DROŚ- SAWICKI sp. z.o.o Sp.k., 42- 141 Przystajń, ul. Przemysłowa 2.

 

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Suchej składa zapytanie ofertowe na zakup oleju opałowego dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Suchej

Formularz ofertowy wraz z załącznikami dostępny po kliknięciu w wybrany link poniżej

Zapytanie ofertowe

 
Akcja Zima 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
List GIS do Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
"Jedna taka niedziela w roku" już za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

"Jedna taka niedziela w roku" to nazwa naszego szkolnego spotkania świątecznego, które gromadzi społeczność szkolną w co roku w niedzielne, grudniowe popołudnie.

W tym roku odbyło się ono 16 grudnia. Tradycją tego dnia są kolędy, które prezentują uczniowie w wersjach wokalnych i instrumentalnych. Rada Rodziców zawsze proponuje pyszną kawę, ciasta i pierniki. Uroczystość ta zawsze wprowadza miły, bożonarodzeniowy nastrój.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.