Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wczoraj30
Wszystkie64230

LogowanieZarządzenie Dyrektora Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
Wesołego Alleluja! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

 
Śniadanie w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

W piątkowy poranek uczniowie klasy I i II udali się do zaprzyjaźnionego przedszkola w Suchej. Po serdecznym powitaniu, rozpoczęła się zabawa. W ruch poszły gry, lalki, klocki i samochody, którymi jeszcze niedawno bawili się nasi uczniowie. Po skończonej zabawie wszystkie dzieci usiadły do stolików, na których czekało pyszne, wiosenne śniadanie. Była jajecznica, pomidorki, ogórki, szczypiorek, rzodkiewka, a nawet rzeżucha. Apetyt wszystkim dopisywał. Następnie wszyscy bawili się w kole i śpiewali piosenkę o misiu.

Żal było opuszczać to cudowne miejsce wspomnień! Dziękujemy za tak ciepłe i miłe przyjęcie.

 
Nocka w szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

W piątek, 29 marca, chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Nocce w szkole. To cykliczna impreza organizowana przez członków Samorządu Szkolnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony w śpiwór, materac, prowiant, przytulankę do spania oraz dużą dawkę humoru. Nie zabrakło także ulubionych gier planszowych. Po obfitej kolacji nikt nie miał ochoty  na sen. Uczniowie oglądali filmy, bawili się, organizowali wyścigi w śpiworach oraz śpiewali zabawne piosenki.

W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Oprac. K.W.

 
SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych pod patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty mamy kolejnych dwóch finalistów języka niemieckiego, a są to uczniowie klasy VIII Krzysztof Kucharczyk i Tymoteusz Majewski. Do konkursu przygotowywała chłopców pani Ania Majewska. GRATULUJEMY !!!

(oprac. A. M.)

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.