Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj52
Wszystkie71660

LogowanieNasi pływacy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

30 listopada odbyły się Mistrzostwa Szkół Gminy Strzelce Opolskie w Pływaniu. Jak co roku nasza szkoła wzięła w nich udział. Uczniowie startowali w dwóch konkurencjach: styl grzbietowy, styl dowolny. Mieliśmy godną reprezentacje, większość uczestników wywalczyła sobie medal i miejsce na podium. Jest to wielki sukces, bo konkurencja była ogromna. Oprócz konkurencji indywidualnych nasi reprezentanci startowali również w sztafecie, w której zajęliśmy czwarte miejsce. Niestety nie udało nam się wywalczyć Pucharu Burmistrza, wyprzedzili nas uczniowie ZPO w Kadłubie i ZPO w Rozmierce. Może za rok się uda?

(oprac. HP)

 
CZAS NA ŁYŻWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
Serdeczne podziękowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Klub Twórczej Radości serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę pluszaków i przyborów plastycznych dla fundacji "Mam marzenie" i melduje, że podarki zostały przekazane.

 
Dzieci nie ryby... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

29 listopada nasi uczniowie, jak przystało na członków Klubu Szkół Unicef, świętowali rocznicę uchwalenia "Konwencji o prawach dziecka" i uczestniczyli w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy. Mieli okazję przypomnieć sobie jakie prawa im przysługują oraz dowiedzieć się jakie trudności napotykają w swym życiu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Uczniowie klas starszych skorzystali z prawa do wskazania swego przedstawiciela w Młodzieżowej Radzie Gminy i zdecydowali, że zostanie nim Emilia Niedworok, której należą się serdeczne gratulacje Kiss

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.