Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj55
Wszystkie56052

LogowanieSmaczne dary jesieni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Pięknie zapachniało w naszej szkole! A wszystko dlatego, że komponowaliśmy pyszne sałatki owocowe. Każda klasa mogła się pochwalić własnym dziełem i opowiedzieć o tym, co wchodzi w skład smakowitej kombinacji. Pałaszowanie pyszności owocowych było równie przyjemne jak ich przygotowywanie. Takie lekcje nie zdarzają się często Laughing

 
Bajecznie rozśpiewane dziewczyny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

W piątek, 21 września, w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich, odbył się I Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Bajeczne Melodie”. Naszą szkołę reprezentowała silna ekipa w składzie: Pola Borkowska, Nikola Niepala, Julia Koloch i Lena Borkowska. Dziewczyny zaśpiewały wybrane przez siebie piosenki, które oceniało jury z przewodniczącą Majką Jeżowską. Pola wykonała „Meluzynę”, Nikola – „Rzekę marzeń”, Julia – piosenkę z bajki „Merida waleczna” – „Kiedy nie śpią sny”, a Lena – „Siedem życzeń”. Nasze wokalistki zaprezentowały się wyśmienicie – otrzymały gromkie oklaski i gratulacje współuczestników. Los uśmiechnął się do Julii, która zdobyła II miejsce w kategorii klas IV – VIII i otrzymała liczne nagrody, m.in. nagranie w profesjonalnym studio nagrań oraz wycieczkę do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Festiwal uświetnił koncert Majki Jeżowskiej, podczas którego uczestnicy tańczyli i śpiewali z gwiazdą piosenek dla dzieci.

Gratulujemy naszym reprezentantkom i życzymy dalszych sukcesów.

 
Konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Regulamin

 
Rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

W poniedziałkowy poranek społeczność naszej szkoły uroczyście powitała rok szkolny 2018/2019. Mury naszej szkoły zasiliło 4 uczniów klasy I, uczennica klasy II, IV, VI oraz uczeń klasy V.

Na uroczystości zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor – Teresa Furman serdecznie przywitała wychowanków, zaś klasa II z wych. Klaudią Nocoń przygotowała ciepłe słowa dla dzieci z klasy I. Po apelu i rozdaniu pierwszoklasistom rogów obfitości, nastąpiły powakacyjne spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji!!!

 
Zebranie rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

ZEBRANIE RODZICÓW NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ODBĘDZIE SIĘ 06.09.2018r. O GODZ. 17.00. 

PO SPOTKANIU OGÓLNYM ODBĘDĄ SIĘ ZEBRANIA W KLASACH.

PO ZEBRANIACH KLASOWYCH PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW I DYREKTOR SZKOŁY ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW RAD ODDZIAŁOWYCH.

 

ZEBRANIE RODZICÓW NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ODBĘDZIE SIĘ 06.09.2018r. O GODZ. 17.00.

PO SPOTKANIU OGÓLNYM ODBĘDĄ SIĘ ZEBRANIA W KLASACH.

PO ZEBRANIACH KLASOWYCH PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW
I DYREKTOR SZKOŁY ZAPRASZAJĄ
NA SPOTKANIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW
RAD ODDZIAŁOWYCH.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.