Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wczoraj30
Wszystkie64230

LogowaniePRZYGOTOWALIŚMY SZLACHETNĄ PACZKĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Na początku grudnia społeczność naszej szkoły jak co roku wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Szlachetna Paczka. Tym razem pomagaliśmy pani Bożenie i jej córce. Oprócz wielu rzeczy niezbędnych paniom w codziennym funkcjonowaniu, udało się nam również zakupić wyciskarkę do owoców oraz kołdrę.

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że udało nam się pomóc i sprawić radość tej rodzinie. Mamy nadzieję, że odjęliśmy im choć trochę zmartwień, a w zamian podarowaliśmy dużo przyjemności na nadchodzące święta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.

(Oprac. KW)

 
Miłego świętowania... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

 
"Ile waży Święty Mikołaj?" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Nasi uczniowie od 29 października do 30 listopada mieli możliwość uczestniczenia w konkursie charytatywnym "Ile waży Św. Mikołaj?". Polegał on zebraniu bilonu o jak najwyższej wadze. Zebrane pieniążki zostały przeznaczone na stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. W ramach akcji został zorganizowany kiermasz bożonarodzeniowy przy kościele w Suchej. Część pozyskanych pieniążków zasiliła konto fundacji.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Święto Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

26 listopada 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Tego dnia uczniowie klas przyszli na lekcje w towarzystwie swego pluszowego ulubieńca. Z okazji tego święta dzieci uczęszczające do świetlicy miały okazję przygotować pracę plastyczną związaną z misiem. Dodatkowo pani bibliotekarka Edyta Skrzypczyk przygotowała gazetkę o misiach.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Konkurs "Ze Śląskiem na Ty" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Już po raz XXV osoby w różnych kategoriach wiekowych mogły wziąć udział w konkursie "Ze Śląskiem na Ty" organizowanym przez Łubniański Ośrodek Kultury. Wśród 101 nadesłanych prac znalazły się również teksty Moniki Wieczorek i Darii Nocoń uczennic klasy 4 z naszej szkoły, opiekun Edyta Skrzypczyk. Opowiadanie Darii pt.: "Ostatnio kowal w Suchej" otrzymał wyróżnienie. 24 listopada 2018r. w Łubnianach odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród. Serdecznie gratulujemy!!!

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.