Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

 

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj45
Wszystkie76801

LogowanieOLEJ OPAŁOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej informuje, iż wpłynęła tylko jedna oferta w ramach zapytania o cenę oleju opałowego do szkolnej kotłowni, z uwagi na to, została wybrana firma DROŚ-SAWICKI sp. z.o.o Sp.k., 42-141 Przystań,
ul. Przemysłowa 2.

 
Byliśmy "zaelektryzowani" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dziś w naszej szkole gościła grupa Zaelektryzowani, która ucieszyła uczniów eksperymentami i ciekawostkami z dziedziny chemii i fizyki. Dowiedzieliśmy się, który gaz jest najlżejszy i jakie ma działanie. Naszemu koledze Rafałowi płonęła dłoń i wyszedł z tego bez szwanku. W nauce tkwi tyle magii. Jak się nią nie zachwycić?

 
OGŁOSZENIE – OLEJ OPAŁOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej  składa zapytanie ofertowe na zakup oleju opałowego dla Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej

Formularz ofertowy wraz z załącznikami  dostępny po kliknięciu w wybrany link poniżej

Zapytanie ofertowe

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
Emilia w Młodzieżowej Radzie Gminy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Miło nam poinformować, że nasza reprezentantka - Emilia Niedworok - wzięła udział w sesji Rady Miejskiej, podczas której przewodnicząca Gabriela Puzik przyjęła ślubowanie złożone przez członków nowo wybranej Młodzieżowej Rady Gminy.
Jego treść brzmiała: "Ślubuję uroczyście jako Radny Młodzieżowej Rady Gminy pracować dla dobra i pomyślności młodzieży Miasta i Gminy Strzelce Opolskie. Działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesami młodzieży, godnie i rzetelnie Ją reprezentować".

Trzymamy kciuki za działalność Emilii Smile 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.