Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

 

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wczoraj27
Wszystkie78887

LogowanieFILMIK, który warto obejrzeć PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Starszych i młodszych zapraszamy do obejrzenia filmiku:

https://www.facebook.com/studiodinksy/videos/2839872769442480/

 
APEL BURMISTRZA STRZELEC OPOLSKICH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

Apelujemy do uczniów i ich rodziców o rozsądek.
Brak zajęć w szkołach to nie czas ferii, spotkań towarzyskich i wizyt w galeriach handlowych.
Główny Inspektor Sanitarny przypomina, aby czas wolny od zajęć lekcyjnych nie stanowił pretekstu do zintensyfikowania kontaktów towarzyskich. To czas mądrych wyborów zdrowotnych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższy. Zachowujmy się odpowiedzialnie.
Znalezione obrazy dla zapytania: wykrzyknik

 
KOMUNIKAT PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Szanowni Rodzice

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa informuję, iż

od dnia 16.03.2020 r. do dnia 25.03.2020 r.

ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Waszego Dziecka, zawieszamy całkowicie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w przedszkolu i szkole podstawowej Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej.

W dniach 12.03.2020 r. oraz 13.03.2020 r. w placówkach będą prowadzone działania opiekuńcze wyłącznie dla tych dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić w tych dniach opieki.

Jednocześnie proszę, aby w ciągu tego całego, wyżej wymienionego okresu, dzieci pozostawały w domach, w celu przeciwdziałania rozpowszechnianiu się wirusa.

Zwracam się również do Państwa z prośbą o niezwłoczne poinformowanie wychowawcy klasy, oddziału przedszkolnego bądź dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej o sytuacji pogorszenia się stanu zdrowia Waszego Dziecka lub podejrzenia zagrożenia zarażeniem koronawirusem.

Informuję również, że nie jestem upoważniona do wydawania zaświadczeń rodzicom w związku z zaistniałą sytuacją. Szczegółowe informacje i zalecenia dla rodziców znajdują się na stronie, do której kieruje poniższy link:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-rodzicow

https://www.gov.pl/web/koronawirus/zawieszenie-zajec

Proszę o odpowiedzialne i rozważne podejście do zaistniałej sytuacji.

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej

 
INFORMACJE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
Zdobyliśmy złoto i brąz na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach 24-25 lutego w Opolu odbył się XIV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Śpiewajmy razem”, w którym naszą szkołę reprezentowały: Nikola Niepala w kategorii klas IV-VI oraz Julia Koloch w kategorii klas VII-VIII. Konkurencja była bardzo duża, gdyż na festiwal przyjechali uczniowie z różnych zakątków naszego województwa. Nasze dziewczyny poradziły sobie świetnie, wykonując utwory w języku angielskim. Nikola zdobyła pierwsze a Julia trzecie. Gratulujemy!

(oprac. A.M.)

 

 

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.