Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wczoraj30
Wszystkie64230

LogowanieDZIEŃ SENIORA W SUCHEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

Tradycyjnie już od kilku lat w Suchej odbywa się uroczysty Dzień Seniora. Organizatorami są: szkoła, sołectwo, ksiądz proboszcz oraz mniejszość niemiecka. Do współpracy włączyła się także świetlica wiejska. Tegoroczna uroczystość odbyła się 28 stycznia w Domu Strażaka.

Więcej…
 
TEATRALNI ARTYŚCI Z SUCHEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

24 stycznia 2010r. TEATR DZIELNEGO WIDZA działający w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej brał udział w jubileuszowym XXV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych "HERODY" w Lewinie Brzeskim. Zespół zdobył II miejsce w kategorii grup dziecięcych. Karolina Klubikowska otrzymała wyróżnienie za rolę Heroda.


Wszystkim artystom oraz opiekunce grupy gratulujemy sukcesu.

Więcej zdjęć można znaleźć w naszej GALERII

 
KONKURS PRZYRODNICZY – ETAP GMINNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

W dniu 18 stycznia 2010r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbył sie już po raz drugi Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap gminny


Więcej zdjęć można znaleźć w naszej GALERII

Więcej…
 
Wspólne kolędowanie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W niedzielę 17 stycznia 2010 r. w kościele w Suchej miało miejsce kolędowanie w języku niemieckim i polskim w wykonaniu uczniów klas I-VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej. Do występu dzieci zostały przygotowane przez nauczycielkę języka niemieckiego – Annę Matheję oraz prowadzącą Suskie Skowroneczki – Joannę Ostrowską. Rodzice uczniów oraz mieszkańcy swoją obecnością wspierali małych wykonawców i nagradzali ich występy gromkimi brawami. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

Serdeczne dziękujemy Księdzu Proboszczowi za pomoc w przeprowadzeniu koncertu.

Więcej zdjęć można znaleźć w naszej GALERII

 
Halloween PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Święto „Halloween” polegające na chodzeniu dzieci w przebraniach duchów, zjaw i upiorów od domu do domu i zbieraniu słodyczy cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Również uczniowie PSP w Suchej w piątek 30 października odwiedzili w przebraniach swoich mieszkańców. W rolę rozkudłanej czarownicy wcieliła się Monika Bekiersz, ducha – Marta Kampa, oraz dyń - Julia Polaczek i Sonja Matheja. Mimo dwugodzinnego marszu na twarzach dzieci nie było widać zmęczenia. Ich trud został wynagrodzony słodyczami i nie tylko…

 

Więcej…
 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.