Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj30
Wczoraj39
Wszystkie61786

LogowanieWspólne kolędowanie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W niedzielę 17 stycznia 2010 r. w kościele w Suchej miało miejsce kolędowanie w języku niemieckim i polskim w wykonaniu uczniów klas I-VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej. Do występu dzieci zostały przygotowane przez nauczycielkę języka niemieckiego – Annę Matheję oraz prowadzącą Suskie Skowroneczki – Joannę Ostrowską. Rodzice uczniów oraz mieszkańcy swoją obecnością wspierali małych wykonawców i nagradzali ich występy gromkimi brawami. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

Serdeczne dziękujemy Księdzu Proboszczowi za pomoc w przeprowadzeniu koncertu.

Więcej zdjęć można znaleźć w naszej GALERII

 
Halloween PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Święto „Halloween” polegające na chodzeniu dzieci w przebraniach duchów, zjaw i upiorów od domu do domu i zbieraniu słodyczy cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Również uczniowie PSP w Suchej w piątek 30 października odwiedzili w przebraniach swoich mieszkańców. W rolę rozkudłanej czarownicy wcieliła się Monika Bekiersz, ducha – Marta Kampa, oraz dyń - Julia Polaczek i Sonja Matheja. Mimo dwugodzinnego marszu na twarzach dzieci nie było widać zmęczenia. Ich trud został wynagrodzony słodyczami i nie tylko…

 

Więcej…
 
Zabawa Walentynkowa! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
KONKURS WIEDZY O PAŃSTWACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Na naszej stronie w zakładce KONKURSY znajduje się regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń.

 

ZAPRASZAMY do udziału!

 
NARESZCIE LEGALNE PIERWSZAKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   10 listopada 2009 r. PIERWSZAKI zapracowały wreszcie na miano UCZNIÓW PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SUCHEJ. Śpiewająco zdali egzamin i pomyslnie przeszli przez pieć prób. Obserwowali Ich i dumni ze swych POCIECH Rodzice. Cała społecznośc szkolna przekonała się, że są już godni zaliczać się do naszej braci. Pasowanie naszych najmłodszych kolegów odbyło się w bardzo uroczystym dniu - świętowaliśmy bowiem ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

Na naszą uroczystość przybyli goście z Gminnego Zarządu Oświaty i  Wychowania w Strzelcach Opolskich:
Lilianna Smaga i Ewa Kotyrba.

c.d.n.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.