Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj31
Wszystkie65677

LogowanieRajd rowerowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Klasa VI wzięła udział w rajdzie rowerowym przejeżdżając trasę wokół Góry św Anny z przewodniczką Zespołu Parku Krajobrazowego Góra św. Anny. Uczniowie odwiedzili m.in. Żyrową, Ligotę Dolną i Górną. W wycieczce uczestniczył także ks. proboszcz Norbert Nocoń.

 

Więcej…
 
Wycieczka III klasy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uczniowie klasy III odbyli wycieczkę na Górę Św. Anny. Zwiedzili przepiękną wystawę przyrodniczą w Muzeum Czynu Powstańczego, wysłuchali lekcji przyrodniczych o motylach i sowach. Najwiekszą atrakcja byl pobyt na basenie "Delfinek" w Krapkowicach.

 

 

Więcej…
 
Wiosenne Prezentacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W piątek, 7 maja, w Strzeleckim Ośrodku Kultury, odbyły się Wiosenne Prezentacje, czyli Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych i Solistów. Wzięły w nich udział dziewczyny z klas I – IV, należące do szkolnego zespołu Suskie Skowroneczki. Przegląd swoim zasięgiem objął cały powiat strzelecki.

Nasz zespół zajął I miejsce w kategorii Zespoły Wokalne.


Suskie Skowroneczki występowały także w Bibliotece Miejskiej na tegorocznym podsumowaniu Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który odbył się 17.05.2010 r.

Były śpiewy, tańce i wspaniała zabawa.

 
DZIEŃ ZIEMI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

23 kwietnia z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy III wraz z nauczycielką K. Nocoń i koordynatorką Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł J. Ostrowską zorganizowali dla społeczności uczniowskiej spotkanie z myśliwym Koła Łowieckiego nr 1 "Jeleń" w Strzelcach Opolskich Panem Janem Zubkiem.

Z jego inicjatywy w obecnym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w programie "Ożywić pola", gdyż rok 2010 został ogłoszony "Rokiem Zająca". Spotkania wzbogaciły dzieci w wiele ciekawych informacji dotyczących populacji zająca w Polsce.


Więcej…
 
ZŁOTO DLA SUCHEJ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Sportowa walka i duże emocje towarzyszyły Finałowi Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Wiejskich Szkół Podstawowych, który odbył się 30 kwietnia 2010r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej. Organizatorami oprócz suskiej szkoły byli: Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu oraz Zarząd Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Opolu. Wśród zaproszonych gości był Władysław Czaczka honorowy prezes WZ LZS w Opolu. Finał uroczyście otworzyli: Burmistrz Strzelec Op. oraz Dyrektor GZOiW w Strzelcach Op.

 

Więcej…
 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.