Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj31
Wszystkie65666

LogowanieKONKURS PRZYRODNICZY – ETAP GMINNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

W dniu 18 stycznia 2010r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbył sie już po raz drugi Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap gminny


Więcej zdjęć można znaleźć w naszej GALERII

Więcej…
 
Wspólne kolędowanie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W niedzielę 17 stycznia 2010 r. w kościele w Suchej miało miejsce kolędowanie w języku niemieckim i polskim w wykonaniu uczniów klas I-VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej. Do występu dzieci zostały przygotowane przez nauczycielkę języka niemieckiego – Annę Matheję oraz prowadzącą Suskie Skowroneczki – Joannę Ostrowską. Rodzice uczniów oraz mieszkańcy swoją obecnością wspierali małych wykonawców i nagradzali ich występy gromkimi brawami. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

Serdeczne dziękujemy Księdzu Proboszczowi za pomoc w przeprowadzeniu koncertu.

Więcej zdjęć można znaleźć w naszej GALERII

 
Halloween PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Święto „Halloween” polegające na chodzeniu dzieci w przebraniach duchów, zjaw i upiorów od domu do domu i zbieraniu słodyczy cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Również uczniowie PSP w Suchej w piątek 30 października odwiedzili w przebraniach swoich mieszkańców. W rolę rozkudłanej czarownicy wcieliła się Monika Bekiersz, ducha – Marta Kampa, oraz dyń - Julia Polaczek i Sonja Matheja. Mimo dwugodzinnego marszu na twarzach dzieci nie było widać zmęczenia. Ich trud został wynagrodzony słodyczami i nie tylko…

 

Więcej…
 
Zabawa Walentynkowa! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 
KONKURS WIEDZY O PAŃSTWACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Na naszej stronie w zakładce KONKURSY znajduje się regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń.

 

ZAPRASZAMY do udziału!

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.