Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj40
Wczoraj46
Wszystkie59590

LogowanieKONKURS WIEDZY O PAŃSTWACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

19 lutego 2010r. już po raz szósty w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Państwach Niemieckojęzycznych. Tegoroczną edycję patronatem objęło Niemieckie Towarzystwo Oświatowe, które było głównym fundatorem nagród.

 

Więcej…
 
W Suchej się dzieje, czyli co w naszej szkole.....? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

13 lutego Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała zabawę walentynkową.


Więcej…
 
ZIMOWE FERIE 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

W pierwszym dniu ferii zimowych uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i rodzicami wybrali się do Opola. Zobaczyli film pt. "Księżniczka Żaba" i pojeździli na łyżwach. Niektórzy stwierdzili, że na lodowisku byli po raz pierwszy. Wytrwałym łyżwiarzom życzymy dalszych sukcesów i mniej lodowych upadków.

 
SŁOŃCE NA DRODZE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

Nasza szkoła w roku szkolnym 2009/2010 bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Słońce na drodze". Głównym jej celem jest poprawa bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.


Więcej…
 
DZIEŃ SENIORA W SUCHEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

Tradycyjnie już od kilku lat w Suchej odbywa się uroczysty Dzień Seniora. Organizatorami są: szkoła, sołectwo, ksiądz proboszcz oraz mniejszość niemiecka. Do współpracy włączyła się także świetlica wiejska. Tegoroczna uroczystość odbyła się 28 stycznia w Domu Strażaka.

Więcej…
 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.