Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wczoraj30
Wszystkie64230

LogowanieTo dla Was Mamo i Tato PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Już po raz drugi rodzice uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zostali zaproszeni na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas I – III wraz z wychowawczyniami przygotowali program artystyczny pełen niespodzianek. Dzieci popisały się nie tylko umiejętnościami recytatorskimi, ale także tanecznymi, wokalnymi i aktorskimi. Uczniowie klasy pierwszej przygotowali przedstawienia kostiumowe pt. „Koty”. Humor, satyra i śpiew towarzyszył występom drugoklasistów. Z kolei klasa trzecia zachwyciła wszystkich przybyłych umiejętnościami tanecznymi, a na koniec zaprosiła swoich rodziców do walca angielskiego. Wiele emocji dostarczył mamom i tatom quiz, w którym rodzic musiał odgadnąć opinię jego dziecka na swój temat. Po wspólnej zabawie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i serdecznie zapraszamy za rok.

 
PROFILAKTYKA NA SPORTOWO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

Hasło ogólnopolskiej akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł” towarzyszy uczniom, nauczycielom, rodzicom  oraz całemu środowisku Publicznej Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Suchej we wszystkich działaniach realizowanych przez placówkę.

 

Więcej…
 
Rajd rowerowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Klasa VI wzięła udział w rajdzie rowerowym przejeżdżając trasę wokół Góry św Anny z przewodniczką Zespołu Parku Krajobrazowego Góra św. Anny. Uczniowie odwiedzili m.in. Żyrową, Ligotę Dolną i Górną. W wycieczce uczestniczył także ks. proboszcz Norbert Nocoń.

 

Więcej…
 
Wycieczka III klasy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uczniowie klasy III odbyli wycieczkę na Górę Św. Anny. Zwiedzili przepiękną wystawę przyrodniczą w Muzeum Czynu Powstańczego, wysłuchali lekcji przyrodniczych o motylach i sowach. Najwiekszą atrakcja byl pobyt na basenie "Delfinek" w Krapkowicach.

 

 

Więcej…
 
Wiosenne Prezentacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W piątek, 7 maja, w Strzeleckim Ośrodku Kultury, odbyły się Wiosenne Prezentacje, czyli Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych i Solistów. Wzięły w nich udział dziewczyny z klas I – IV, należące do szkolnego zespołu Suskie Skowroneczki. Przegląd swoim zasięgiem objął cały powiat strzelecki.

Nasz zespół zajął I miejsce w kategorii Zespoły Wokalne.


Suskie Skowroneczki występowały także w Bibliotece Miejskiej na tegorocznym podsumowaniu Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który odbył się 17.05.2010 r.

Były śpiewy, tańce i wspaniała zabawa.

 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.