Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj31
Wszystkie65666

LogowanieWIOSNA ZBLIŻA SIĘ MAŁYMI KROCZKAMI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   


Tradycja - rzecz świeta. wiedzą o tym uczniowie naszej szkoły. Postanowili więc godnie pożegnać ZIMĘ i zachęcić WIOSNĘ do powrotu. 22 marca było bardzo kolorowo i wesoło. Zorganizowaliśmy przemarsz z Marzanną i mamy nadzieję, że wkrótce zrobi sie ciepło.

 
Konkurs BRD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM
Etap gminny

 

Już po raz trzeci Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej była organizatorem gminnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 19 kwietnia szkoła gościła,  wraz ze swoimi opiekunami, 26 uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Wielkie emocje i zainteresowanie towarzyszyły pokazom ratownictwa medycznego, które przygotowali i przeprowadzili  pracownicy Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Op.

Konkurs składał się z 3 części: testu wiedzy, praktycznych zadań z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz rowerowego toru przeszkód. Fachową pomocą w ocenie poprawności jazdy służyli policjanci Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Op.

 

Więcej…
 
TYM RAZEM W SUCHEJ ..... NA SPORTOWO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

Wielkie emocje i zacięta walka towarzyszyły IX Turniejowi Mini Koszykówki Dziewcząt Szkół Wiejskich pod patronatem Gabrieli Mrohs-Czerkawskiej, który co roku organizowany jest przez Publiczną Szkołę Podstawową w Suchej. Tegoroczny turniej odbył się w minioną sobotę 27 lutego. Otwarcia dokonał Alfred Mrohs ojciec Gabrieli, która nie mogła być obecna. Dyrektor szkoły Teresa Furman przytoczyła jej słowa skierowane do uczestników: "Życzę powodzenia, pozdrawiam wszystkich uczestników, sponsorów oraz zaangażowanych w organizację turnieju. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać na turnieju w przyszłym roku".

Skład drużyny: Karolina Klubikowska, Agnieszka Piechaczek, Dorota Mrohs, Weronika Nocon, Weronika Nocoń, Sabina Suchan, Aleksandra Radziej, Magdalena Król, Ewa Niedziela, Martyna Bekiersz, Jessica Polaczek, Teresa Steindor, opiekun Renata Krawczyk

Więcej…
 
Wodzili niedźwiedzia .................................. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

Tradycyjnie już uczniowie kl. VI suskiej szkoły wodzili niedźwiedzia w Rozmierzy. Robią to co roku i zawsze są ciepło przyjmowani przez mieszkańców. Społecznośc szkolna bardzo im za to dziękuje.

 
KONKURS WIEDZY O PAŃSTWACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

19 lutego 2010r. już po raz szósty w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Państwach Niemieckojęzycznych. Tegoroczną edycję patronatem objęło Niemieckie Towarzystwo Oświatowe, które było głównym fundatorem nagród.

 

Więcej…
 


Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.