STARTUJEMY W NOWY ROK SZKOLNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

Po wakacyjnych upałach znów czas wrócić do szkoły. Jak co roku, z wypiekami na twarzach, spotkaliśmy się wszyscy w sali gimnastycznej - 1 WRZESNIA! Pogoda nam nie sprzyjała, bo drastycznie spadły temperatury. Po skwarze zostało tylko wspomnienie. Jednak przejęci uczniowie nie zważali na aurę. Jedni z przejęciem dzielili się wakacyjnymi wrażeniami, inni czujnie przygladali się otoczeniu. To nasi nowi towarzysze zabaw i nauki - nazywani przez wszystkich "pierwszakami".

Mistrz ceremonii tego dnia - P. Joanna Ostrowska tak opisała uroczystość:
    "1 września odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2010/2011. Po mszy św. odprawionej w intencji uczniów i nauczycieli, oficjalna uroczystość inauguracyjna odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie wszystkich uczestników powitała przewodnicząca szkoły Karolina Klubikowska. Następnie Pani Dyrektor Teresa Furman poinformowała ogólnie o organizacji roku szkolnego 2010/2011, przedstawiła wszystkim zgromadzonym, nauczycieli i wychowawców. Kadra pedagogiczna powiększyła się o jednego nauczyciela, Panią Annę Majewską, która powróciła po dłużej nieobecności. Uczniowie klasy II powitali pierwszoklasistów oraz pozostałych uczniów, nauczycieli i przybyłych gości. Drugoklasiści wraz z wychowawczynią Panią Joanna Ostrowską przygotowali krótki, barwny program powitalny. Imprezę uświetniły występy Suskich Skowroneczków wraz z opiekunką Panią Katarzyna Wujec. Motto które będzie nam przyświecać przez najbliższy rok szkolny brzmi: „Muszę nauczyć się od słonecznika: pomimo burz i dreszczów, z wielką odwagą zwracać się zawsze w stronę słońca”.

Naukę w klasie I w roku szkolnym 2010/2011 rozpoczęli:

1.Duda Marek

2.Florek Wiktoria

3.Goczoł Ania

4.Goczoł Jacek

5.Gola Rafał

6.Grunert Justyna

7.Kampa Łukasz

8.Klubikowsaki Rafał

9.Polok Jan

10.Roesner Marcin

11.Szymański Jakub

12.Walczak Adam

Wychowawcą nowo przybyłych uczniów jest Pani Klaudia Nocoń.

Życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Joanna Ostrowska"