To dla Was Mamo i Tato PDF Drukuj Email

Już po raz drugi rodzice uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zostali zaproszeni na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klas I – III wraz z wychowawczyniami przygotowali program artystyczny pełen niespodzianek. Dzieci popisały się nie tylko umiejętnościami recytatorskimi, ale także tanecznymi, wokalnymi i aktorskimi. Uczniowie klasy pierwszej przygotowali przedstawienia kostiumowe pt. „Koty”. Humor, satyra i śpiew towarzyszył występom drugoklasistów. Z kolei klasa trzecia zachwyciła wszystkich przybyłych umiejętnościami tanecznymi, a na koniec zaprosiła swoich rodziców do walca angielskiego. Wiele emocji dostarczył mamom i tatom quiz, w którym rodzic musiał odgadnąć opinię jego dziecka na swój temat. Po wspólnej zabawie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i serdecznie zapraszamy za rok.