Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj21
Wczoraj52
Wszystkie71661

LogowaniePROFILAKTYKA NA SPORTOWO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

Hasło ogólnopolskiej akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł” towarzyszy uczniom, nauczycielom, rodzicom  oraz całemu środowisku Publicznej Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Suchej we wszystkich działaniach realizowanych przez placówkę.

 

Szkolnym koordynatorem tej akcji jest pedagog Joanna Ostrowska, która wspólnie z Klaudią Nocoń napisała projekt profilaktyczny „Od zabawy do sportu – żyj zdrowo i bezpiecznie”. Dzięki temu szkoła otrzymała dofinansowanie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które umożliwiło przeprowadzenie w ciągu roku szkolnego bardzo wielu ciekawych imprez.

 

Podsumowanie wszystkich działań miało miejsce 2 czerwca 2010r.               
Szkoła gościła policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, którzy opowiedzieli o swojej pracy oraz pokazali tresurę psów. Odbyło się też znakowanie rowerów. We współpracy z Referatem Sportu i Rekreacji w Strzelcach Opolskich zostały przeprowadzone  konkursy sprawnościowe dla dzieci. Miała miejsce wystawa prac plastycznychoraz występy artystyczne uczniów we współpracy ze świetlicą w Suchej.
Za udział w akcji, najbardziej aktywni i zaangażowani uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy, które wręczała Joanna Hołobut pełnomocnik Burmistrza ds. profilaktyki i Marek Życzyński dyrektor GZOiW w Strzelcach Op.

Dyrektor i nauczyciele szkoły w Suchej dziękują wszystkim za pomoc, wsparcie i okazaną życzliwość.

 

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.