Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj21
Wczoraj52
Wszystkie71661

LogowanieDZIEŃ ZIEMI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

23 kwietnia z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy III wraz z nauczycielką K. Nocoń i koordynatorką Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł J. Ostrowską zorganizowali dla społeczności uczniowskiej spotkanie z myśliwym Koła Łowieckiego nr 1 "Jeleń" w Strzelcach Opolskich Panem Janem Zubkiem.

Z jego inicjatywy w obecnym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w programie "Ożywić pola", gdyż rok 2010 został ogłoszony "Rokiem Zająca". Spotkania wzbogaciły dzieci w wiele ciekawych informacji dotyczących populacji zająca w Polsce.


 

W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie obejrzeli również przedstawienie pt. "Księżniczka Przyroda i 7 Krasnoludków", zawierające zagadnienia ekologiczne i profilaktyczne oraz wzięli udział w quzie składającym się z różnych zadań. Uczniowie musieli m.in. wykonać plakat dotyczący wylosowanego zagadnienia uzywając tylko farb i palców dłoni bądź przebrać się zgodnie z określoną instrukcją, np. na sportowo lub ekologicznie.

Uczniowie świetnie się bawili, a za swoją wiedzę i umiejętności otrzymali drobne upominki.

Całej imprezie towrzyszylo przesłanie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

SZKOLNI EKOLODZY

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.