Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj21
Wczoraj52
Wszystkie71661

LogowanieZŁOTO DLA SUCHEJ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Sportowa walka i duże emocje towarzyszyły Finałowi Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Wiejskich Szkół Podstawowych, który odbył się 30 kwietnia 2010r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej. Organizatorami oprócz suskiej szkoły byli: Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu oraz Zarząd Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Opolu. Wśród zaproszonych gości był Władysław Czaczka honorowy prezes WZ LZS w Opolu. Finał uroczyście otworzyli: Burmistrz Strzelec Op. oraz Dyrektor GZOiW w Strzelcach Op.

 

 

W rozgrywkach brały udział cztery najlepsze drużyny szkół wiejskich z województwa opolskiego. Po zaciętej walce złoty medal zdobyła drużyna gospodarzy w składzie: Dorota Mrohs, Karolina Klubikowska, Agnieszka Piechaczek, Ewa Niedziela, Justyna Suchan, Weronika Nocoń, Jessica Przemus, Magdalena Król, Weronika Nocon, Aleksandra Radziej, Teresa Steindor, Jessica Polaczek, opiekun Renata Krawczyk. Zwycięstwo dla suskiej drużyny jest tym bardziej cenne, gdyż w głównym składzie grają zawodniczki z klas młodszych.

Każda drużyna otrzymała puchar i dyplom oraz medale za miejsca I-III.

Wyniki finału przedstawiają się następująco:

I miejsce – PSP Sucha – opiekun Renata Krawczyk

II miejsce – PSP Strojec – opiekun Romuald Natkański

III miejsce – PSP Czrnowąsy – opiekun Roman Franek

IV miejsce – PSP Przechód – opiekun Andrzej Kruczkiewicz

Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie finału mini koszykówki.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.