Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj21
Wczoraj52
Wszystkie71661

LogowanieKONKURS PRZYRODNICZY – ETAP GMINNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Furman   

W dniu 18 stycznia 2010r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbył sie już po raz drugi Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap gminny


Więcej zdjęć można znaleźć w naszej GALERIIW konkursie wzięło udział 27 uczestników z dziewięciu szkół: PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich, PSP nr 2 w Strzelcach Op., PSP nr 4 w Strzelcach Op., PSP nr 7 w Strzelcach Op., PSP w Błotnicy Strzeleckiej, PSP w Dziewkowicach, ZPO w Kalinowicach, PSP w Suchej, NSP w Grodzisku. Mimo bardzo wysokiegopoziomu wiedzy przyrodniczej ani jeden uczeń nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

I miejsce zajęła Hanna Ferdynus z PSP nr 7, II miejsce Beata Adamska z ZPO w Kalinowicach i Natalia Koj z NSP w Grodzisku, III miejsce  Marcelina Koteluk z PSP nr 7, Weronika Nocon z PSP w Suchej, Anna Tułodziecka z PSP nr 2 oraz Barbara Gajda z PSP w Dziewkowicach.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu i zapraszamy na przyszły rok.

Organizatorzy

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.