Zdalne nauczanie PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Od 30 marca wszystkie nasze działania w ramach edukacji zdalnej przenosimy na platformę Office 365 - niektóre lekcje w formie wideokonferencji, pozostałe w formie czatu lub zadań do samodzielnego wykonania

1. Nadal pracujemy zgodnie z planem zajęć w II semestrze.

2. Codziennym obowiązkiem ucznia jest zalogowanie się do aplikacji Teams i sprawdzenie, co na dany dzień zaproponowali dla niego nauczyciele.

3. Dzieci robią to, otwierając zakładkę konkretnego przedmiotu (czyli zespołu) i wchodzą tam w wybrany kanał (czyli datę z tematem danej lekcji) Tam czekają na nich zadania, filmy, ciekawostki i inne pliki.

4. W określonych godzinach dzieci  będą się spotykać z nauczycielami na lekcjach "live" (wideokonferencje) - czyli na 30-minutowych spotkaniach, na które zaproszą je nauczyciele w ogłoszeniu danego tematu.

5. Takie spotkania odbywać się będą w określonych godzinach w danym dniu

-  kl. I-III - 3 spotkania dziennie,

- kl. V-VIII - 4 spotkania dziennie

zgodnie z harmonogramem, który znajduje się poniżej.

Prosimy również o zapoznanie z regulaminem zdalnych lekcji