SZKOLNA WYPRAWA DO OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

23 września 2009 roku uczniowie klasy IV, V i VI wybrali sie do Ojcowa. Wyjazd zorganizowała Pani Klaudia Nocoń. Zapewniła ona uczniom mnóstwo atrakcji. O wszystkich uczestników wyprawy dbał bardzo miły przewodnik.

Zaprowadził nas do Jaskini Łokietka, którą z drżącym sercem dzielnie zwiedziliśmy. Opuszczaliśmy ciemności pełni podziwu dla naszego króla, który (jak głosi legenda) spędził tam kilka tygodni. Niektórzy z nas wychodzili zawiedzeni, gdyż liczyli na spotkanie z nietoperzem.
     Ale najwieksze atrakcje były dopiero przed nami.  Po przejściu przez imponującą Bramę Krakowską Pan Zbigniew zaprowadził nas do źródełka miłości. Najbardziej zapobiegliwi z nas wrócili z dużym zapasem niezwykłej wody.
    Na deser dostaliśmy zamek na Pieskowej Skale okraszony pięknymi legendami zwiazanymi z jego historią.
    Do domu wróciliśmy późnym wieczorem bardzo szczęśliwi i pełni wrażeń. bardzo podobają nam się takie wyprawy.