Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

Nie od dziś wiadomo, że pluszowy miś jest ukochaną przez wszystkie dzieci przytulanką. 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Do obchodów tego święta dołączyły również dzieci z naszej szkoły. Duże, małe, kolorowe, mięciutkie   i puchate misie opanowały szkołę. Przybyły ze swoimi  właścicielami, żeby bawić się, świętować i uczyć.                                                                                                                              Aby uczynić święto pluszowego misia szczególnym, bibliotekarka  Edyta Skrzypczyk zapoznała dzieci z historią tego święta oraz znanych misiów. Wiele radości w Dniu Pluszowego Misia w szkole sprawiła uczniom twórczość plastyczna: wykonanie prac na konkurs pt. „Mój ulubiony miś”. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci pozowały do zdjęcia grupowego ze swoimi ulubieńcami oraz otrzymały nagrody za udział w konkursie.

(opr. E.S.)