Nasze solistki na II Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Bajeczne Melodie” PDF Drukuj Email

Uczennice naszej szkoły – Nikola Niepala i Julia Koloch - wzięły udział w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Bajeczne Melodie” zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Op. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Nikoli, która za wykonanie piosenki „It is you” z filmu Shrek otrzymała wyróżnienie.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji festiwalu były Siostry Wajs, które po zakończonym konkursie udzielały konstruktywnych uwag wykonawcom i chwaliły za pięknie wykonane utwory.

(oprac. K.W.)