Święto darów jesieni PDF Drukuj Email

7 października w ramach projektu "Strzeleckie nie hejtuje" w ZPO w Suchej odbyło się Święto darów jesieni połączone z prezentacją jesiennych skarbów. Uczniowie zostali zaproszeni do ich poszukiwania we własnych ogrodach i podczas spacerów.  Każda klasa miała za zadanie przygotować bukiet składający się z: liści, kwiatów, warzyw czy owoców. Wszystkie kompozycje prezentują się cudownie i w 100% ujmują temat święta. Kosze ze skarbami można podziwiać przez kilka dni przy wejściu do szkoły.

(oprac. H.P.)