Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wczoraj31
Wszystkie70217

LogowanieBezpieczna droga PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

16 września 2019 roku uczniowie klasy I spotkali się z policjantami z KPP w Strzelcach Opolskich. Nasi goście przeprowadzili zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące bezpieczeństwa na drodze.  W pierwszej części  dzieci powtórzyły zasady poruszania się po drodze i na przejściu, omówiły prawidłowe oznakowanie ubrania odblaskami oraz nauczyły się nazywać  wybrane znaki drogowe. Dalsza część zajęć odbywała się na świeżym powietrzu. Uczniowie w parach, pod bacznym okiem policjantów,  przechodzili  przez przejście dla pieszych.  Funkcjonariusze jednogłośnie pochwalili pierwszaków za  wzorowe przestrzeganie i wdrożenie w praktyce poznanych zasad.

Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali książeczki dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Pani Annie Kutyni i Adamowi Tymińskiemu funkcjonariuszom KPP w Strzelcach Opolskich za bardzo ciekawe zajęcia ślicznie dziękujemy.

Wychowawca Joanna Ostrowska i nauczyciel wspomagający Pani Klaudia Kowalska.

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.