Pożegnanie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

Nastał w końcu niezapomniany dzień, w którym rok szkolny 2018/2019 przeszedł do historii. Był on dla nas niezwykły, ponieważ po raz pierwszy od wielu lat pożegnaliśmy uczniów klasy VIII. Nasi tegoroczni absolwenci to: Lena Borkowska, Bartosz Ciesielski, Małgorzata Grunert, Krzysztof Kucharczyk, Patrycja Lasończyk, Tymoteusz Majewski, Adam Marzotko, Teresa Nocon, Kacper Oczko, Jakub Ostrowski, Jacek Piechota. Z tej okazji przygotowali oni Pierwszą Galę Belfra, podczas której uhonorowali swoich nauczycieli Tytułem "Masnego Belfra" w różnych kategoriach, do których jako szanowna kapituła wcześniej ich nominowali. Ósmaki dostały na pożegnanie rogi obfitości i życzenia szerokiej drogi od koleżanek i kolegów z klasy VII.

Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz listy pochwalne ich rodzicom. Uhonorowała również uczniów, którzy godnie reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach sportowych. Wręczyła również stypendia. Naukowe uzyskała Lena Borkowska, a sportowe Julia Koloch.

Społeczność szkolna rozstała się z radosnymi uśmiechami, bo przed nami dłuuuuugie i zasłużone WAKACJE! Cool