Nocka w szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

W piątek, 29 marca, chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Nocce w szkole. To cykliczna impreza organizowana przez członków Samorządu Szkolnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony w śpiwór, materac, prowiant, przytulankę do spania oraz dużą dawkę humoru. Nie zabrakło także ulubionych gier planszowych. Po obfitej kolacji nikt nie miał ochoty  na sen. Uczniowie oglądali filmy, bawili się, organizowali wyścigi w śpiworach oraz śpiewali zabawne piosenki.

W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Oprac. K.W.