Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wczoraj25
Wszystkie68711

LogowanieNasze "Ósemeczki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

28 marca Klub Twórczej Radości uczestniczył w Gali Finałowej XX Opolskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych“, która odbyła się w Sali Konferencyjnej im. Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Został tam zaproszony, ponieważ brał udział w konkursie. Tegoroczna Kapituła Konkursu postanowiła, podobnie jak w zeszłym roku docenić naszych uczniów. Jury nagrodziło wyróżnieniem specjalnym w kategorii "Ósemeczka" Polę Borkowską i Hannę Proksę oraz wyróżnieniem w tej samej kategorii Martynkę Wujec. Dziewczyny otrzymały Srebrną Odznakę "Ośmiu Wspaniałych".

Wszyscy członkowie grupy mieli niezapomnianą okazję przyjęcia gratulacji i zawarcia znajomości z Marszałkiem Województwa Opolskiego - Panem Andrzejem Bułą, Wicemarszałkiem Województwa Opolskiego - Panem Romanem Kolkiem i Opolskim Kuratorem Oświaty - Panem Michałem Siekiem. Konkurs objęty był patronatem Marszałka i Kuratora.

Brawo Klub Twórczej Radości Laughing

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.