Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj47
Wszystkie67627

LogowanieNasi znawcy parków krajobrazowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

Nasi uczniowie: Tymoteusz Majewski, Adam Marzotko, Jakub Ostrowski i Jacek Piechota wzięli udział w Finale  Wojewódzkim XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". 22 marca 2019 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego spotkali się z drużynami ze szkół reprezentujących trzy opolskie parki krajobrazowe.
Konkurs organizowany jest co roku w ramach Porozumienia Parków Krajobrazowych Polski. W tym roku konkurs skierowany był do uczniów VII i VIII klas szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum i sprawdza wiedzę na temat parków krajobrazowych Polski (finał wojewódzki ogranicza tę wiedzę do parków leżących na terenie danego województwa), wiedzę ekologiczną i przyrodniczą oraz umiejętność rozpoznawania wybranych gatunków roślin i zwierząt.


 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.