Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj47
Wszystkie67627

LogowanieSuskie Skowroneczki na wigiliach w Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach Op. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

17 i 19 grudnia zespół Suskie Skowroneczki kolędował na wigiliach dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy. Uroczyste spotkanie odbyło się na stołówce Strzeleckiej Spółdzielni Socjalnej. Do wigilijnego stołu zasiadło wiele osób, które na co dzień mieszkają z dala od bliskich. Cieszymy się, że udało nam się sprawić im choć trochę radości. Wspólnie wykonane kolędy i pastorałki wprowadziły świąteczną i miłą atmosferę. Spotkania te są zarówno dla uczniów, jak i osób starszych niezwykle wzruszające, przepełnione ciepłem i radością. Dla dzieci wizyta była ciekawym doświadczeniem i cenną lekcją uwrażliwiającą  na obecność wśród nas osób starszych, chorych i samotnych. Nauczyła je również, że takim osobom nawet drobny gest możne sprawić ogromną radość.

(Oprac. KW)

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.