Suskie Skowroneczki na wigiliach w Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach Op. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

17 i 19 grudnia zespół Suskie Skowroneczki kolędował na wigiliach dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy. Uroczyste spotkanie odbyło się na stołówce Strzeleckiej Spółdzielni Socjalnej. Do wigilijnego stołu zasiadło wiele osób, które na co dzień mieszkają z dala od bliskich. Cieszymy się, że udało nam się sprawić im choć trochę radości. Wspólnie wykonane kolędy i pastorałki wprowadziły świąteczną i miłą atmosferę. Spotkania te są zarówno dla uczniów, jak i osób starszych niezwykle wzruszające, przepełnione ciepłem i radością. Dla dzieci wizyta była ciekawym doświadczeniem i cenną lekcją uwrażliwiającą  na obecność wśród nas osób starszych, chorych i samotnych. Nauczyła je również, że takim osobom nawet drobny gest możne sprawić ogromną radość.

(Oprac. KW)