Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wczoraj30
Wszystkie64230

LogowanieEs weihnachtet! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

7 grudnia uczennice klasy IV, V i VI oraz solistka Julia Koloch, wzięły udział w czternastym konkursie kolęd w języku niemieckim „Es weihnachtet”, który organizuje koło DFK z Błotnicy Strzeleckiej wraz z miejscową szkołą podstawową. Dziewczynom z klasy IV udało się wyśpiewać III miejsce w kategorii klas I – IV.

Wzięliśmy także udział w drugiej części konkursu. Nasi uczniowie wraz z rodzinami wykonali  symbole adwentowe i bożonarodzeniowe takie jak: wieńce, kalendarze i lampiony adwentowe, szopki bożonarodzeniowe i stroiki świąteczne. Celem tej części konkursu jest bowiem wzajemna współpraca trzech pokoleń. Ozdoby świąteczne przygotowali: Daria Nocoń (szopka), Emil Gola (wieniec), Grzegorz Kapica (stroik), Zosia Ostrowska (kalendarz adwentowy), Martyna Wujec (lampion). Lampion Martyny zdobył II miejsce. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

(oprac. KW)

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.