"Ile waży Święty Mikołaj?" PDF Drukuj Email

Nasi uczniowie od 29 października do 30 listopada mieli możliwość uczestniczenia w konkursie charytatywnym "Ile waży Św. Mikołaj?". Polegał on zebraniu bilonu o jak najwyższej wadze. Zebrane pieniążki zostały przeznaczone na stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. W ramach akcji został zorganizowany kiermasz bożonarodzeniowy przy kościele w Suchej. Część pozyskanych pieniążków zasiliła konto fundacji.