Konkurs "Ze Śląskiem na Ty" PDF Drukuj Email

Już po raz XXV osoby w różnych kategoriach wiekowych mogły wziąć udział w konkursie "Ze Śląskiem na Ty" organizowanym przez Łubniański Ośrodek Kultury. Wśród 101 nadesłanych prac znalazły się również teksty Moniki Wieczorek i Darii Nocoń uczennic klasy 4 z naszej szkoły, opiekun Edyta Skrzypczyk. Opowiadanie Darii pt.: "Ostatnio kowal w Suchej" otrzymał wyróżnienie. 24 listopada 2018r. w Łubnianach odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród. Serdecznie gratulujemy!!!