Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

PROJEKTY

Wady postawy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj19
Wczoraj52
Wszystkie71659

LogowanieMikołaj na 112 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula   

6 grudnia w PSP w Suchej obchodzono mikołajki pod hasłem: „Ratujemy i uczymy ratować. Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami: aniołkami, krasnalami i reniferami odwiedzał uczniów poszczególnych klas, nie tylko rozdając prezenty, ale również udzielając rad, jak stosować zasady pierwszej pomocy. Grupa mikołajowa przekazywała wiedzę dotyczącą podtrzymywania czynności życiowych poszkodowanym. Przeprowadzone zostały symulacje udzielenia pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej. Uczniowie wcielali się w rolę ratowników medycznych. Ich zadaniem było zadzwonienie pod numer 112 z prośbą o pomoc oraz udzielenie jej poszkodowanemu.

Koordynatorowi tej imprezy - pani Renacie Krawczyk - udało się połączyć przyjemny dla uczniów dzień rozdawania podarków z bardzo pouczającą lekcją. Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców za przygotowanie paczek świątecznych.

(Opr. R. K.)

 
Design by Next Level Design / Script by Joomla!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.