Cytat na rok szkolny

"Do każdego dziecka i do każdego człowieka można trafić i można go zapalić do pracy nad sobą, jeżeli samemu pokaże się dobrą robotę, wysłucha innych a tego czego się nie wie doczyta ... "

M.R.Kopmeyer

Wady postawy

Rozśpiewana Rocznica PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

13 listopada społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Suchej zaprosiła pozostałe szkoły gminy do świętowania Stulecia Niepodległości Polski poprzez udział w I Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Kraina, która w sercu się zaczyna” Odbył się on pod Honorowym Patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich. Dlatego organizatorzy mieli zaszczyt gościć Pana Burmistrza Józefa Kampę, który otworzył i zamknął uroczystość.

Jury w składzie: Pani Aleksandra Garbal, Pani Małgorzata Pencko i Pani Aleksandra Witezy po wysłuchaniu dziewiętnastu utworów wyłoniło laureatów. Tytuł Najlepszego Solisty uzyskała Zosia Buszman z PSP w Szymiszowie. Miano Najlepszego Zespołu Kameralnego zdobyło trio z Zespołu Placówek Oświatowych w Kadłubie w składzie: Katarzyna Misz, Maja Nieświec, Dominika Szłapa. Najlepszym Chórem okazał się ten, który przybył z Zespołu Placówek Oświatowych w Kalinowicach. Zaszczytne miano Zdobywcy Tytułu „Pieśni nad Pieśniami” zyskała Patrycja Markieton z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Grodziska.

Uroczystość miała charakter bardzo uroczysty, więc przybrała barwy biało-czerwone.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym za okazane wsparcie.

Design by Next Level Design / Script by Joomla!