Daria wyróżniona! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

W dniu 8 października 2018r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej gościła przedstawicieli Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelcach Opolskich. Wizyta związana była z wręczeniem nagrody uczennicy Darii Nocoń z klasy IV. Daria została wyróżniona w konkursie plastyczno-literackim „AUTOPORTRET” zorganizowanym przez twórców ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Celem kampanii jest wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych dotyczącej profilaktyki uzależnień oraz promowanie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej. Kampania objęta jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Opiekunem uczennicy jest Joanna Ostrowska.

Gościom dziękujemy, a Darii gorąco gratulujemy.

(Opr. J. O.)