Rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

W poniedziałkowy poranek społeczność naszej szkoły uroczyście powitała rok szkolny 2018/2019. Mury naszej szkoły zasiliło 4 uczniów klasy I, uczennica klasy II, IV, VI oraz uczeń klasy V.

Na uroczystości zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor – Teresa Furman serdecznie przywitała wychowanków, zaś klasa II z wych. Klaudią Nocoń przygotowała ciepłe słowa dla dzieci z klasy I. Po apelu i rozdaniu pierwszoklasistom rogów obfitości, nastąpiły powakacyjne spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji!!!