POMAGAMY! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

Nasi uczniowie od kilku lat włączają się w akcje wspierające potrzebujących. Grudzień jest doskonałym miesiącem, by o tym przypomnieć. Przez cały rok dzieci zbierają nakrętki, by przekazać je zaprzyjaźnionemu ze szkołą Bartkowi. Zawsze w październiku, idąc w ślady świętego Franciszka, wspieramy zwierzaki. W tym roku zbiórka dla zwierząt, mieszkających w schronisku, trwa aż do grudnia. Dzięki temu mamy spory zapas darów do przekazania. Rozpoczęliśmy już również gromadzenie gromadzenie "góry grosza". Wkrótce, jak co roku przed Bożym Narodzeniem, wesprzemy Świętego Mikołaja w wywoływaniu uśmiechu u wychowanków Domu Małego Dziecka w Tarnowie Opolskim. Jesteśmy hojni i umiemy się dzielić, przecież mamy tak dużo do zaoferowania!