Minęły dopiero dwa tygodnie, a już tyle się wydarzyło w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izula

Początek roku szkolnego w naszej szkole obfituje w atrakcje. Odwiedził nas Koziołek Matołek i bawił tak wspaniale, że aż brzuchy bolały. Sala gimnastyczna pełna była gromkich oklasków i wesołego śmiechu. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy kolegów i koleżanki z przedszkola w Suchej. Niektóre przedszkolaki i uczniaki wykazywały się swym talentem kabaretowo-aktorskim. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za tę miłą niespodziankę w pierwszych dniach nauki. Z uśmiechem na twarzy lepiej się pracuje!

Kolejnym niezapomnianym doświadczeniem były odwiedziny mobilnego planetarium. Dzięki udziałowi w projekcie Fascynujący Świat Nauki i Technologii, mogliśmy przeżyć niezwykłą lekcję przyrody "na leżąco". Pod kopułą czarnego namiotu świat wirował tak intensywnie, że można było poczuć jaki jest niezwykły. Wszyscy byliśmy oczarowani.