Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj Email

Po dwumiesięcznej, wakacyjnej przerwie, 1 września, uczniowie PSP w Suchej, rozpoczęli nowy rok szkolny. Najpierw udali się na mszę św., a następnie na salę gimnastyczną, gdzie zostali powitani przez panią Dyrektor – Teresę Furman. Następnie uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią panią Klaudią Nocoń przywitali uczniów klasy I, którzy tego dnia przekroczyli szkolne progi po raz pierwszy. Byli to: Borkowska Pola, Goczoł Kacper, Goczoł Teresa, Grünert Adam, Kucharczyk Michał, Niepala Łukasz, Niepala Nikola, Oliwiak Michalina, Ostrowska Zofia, Piechota Anna, Reczek Elias, Roesner Grzegorz oraz Strzałek Jan.

Pierwszakom życzymy dużo radości i siły, a wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce. Powodzenia!