Konkursy świetlicy szkolnej w Suchej PDF Drukuj Email

W listopadzie świetlica szkolna zorganizowała konkursy plastyczne dla uczniów naszej szkoły. Pierwszy z nich dotyczył bezpieczeństwa – „Bezpieczna droga do szkoły”. W konkursie tym miejsca zdobyli:

• I – Magdalena Markieton kl. VI, Łukasz Kampa kl. IV,
  • II – Julia Koloch kl. I, Ewa Niedworok kl. VI,
  • III – Natalia Niepala kl. VI.

Drugi konkurs związany był z twórczością Juliana Tuwima. Uczniowie mieli za zadanie przygotować nowe okulary pana Hilarego. Wszyscy uczestnicy mieli ciekawe pomysły. Najciekawsze prace zostały nagrodzone.

• I miejsce Emilia Niedworok kl. II, Grzegorz Kapica kl. I
  • II miejsce Hanna Proksa kl. I, Viktoria Mendla kl. I
  • III miejsce Teresa Nocon kl. III, Julia Niepala kl. IV
  • IV miejsce Julia Frank kl.II, Ewa Niedworok kl. VI
  • Wyróżnienia dla: Zuzanny Oliwiak kl. II, Magdaleny Markieton kl. VI, Pawła Kapicy kl. I.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Wychowankowie świetlicy szkolnej wraz z uczniami z koła plastycznego przygotowywali również świąteczne ozdoby. Wśród kart świątecznych nie zabrakło… drewnianych aniołków. Uczniowie je malowali i przyozdabiali.