Spotkanie z misjonarzem O. Krystianem z Góry Św. Anny PDF Drukuj Email

W grudniu odwiedził nasz misjonarz, który przebywał kilkanaście lat w Afryce Burkina Faso. Państwo to położone jest w Zachodniej Afryce, jest tam największy współczynnik analfabetyzmu na świecie. W czasie spotkania ojciec przybliżył nam życie dzieci w Burkina Faso. Bieda głód to codzienny towarzysz mieszkańców Burkiny. Zdeklarowaliśmy się, że adoptujemy kilkoro dzieci z Burkina Faso. Klasa trzecia będzie w okresie świątecznym kolędować, dzięki złożonym ofiarom opłacimy naukę kilkorgu dzieciom.