Pasowanie na Pierwszaka w suskiej szkole PDF Drukuj Email

W piątek 9 listopada 2012r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Do braci uczniowskiej zostało przyjętych 7 chłopców i 4 dziewczynki.

Pod okiem wychowawczyni Pani Joanny Ostrowskiej dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, a także udowodniły, że znają prawa i obowiązki ucznia, zasady zachowania się w szkole, wiedzą co należy nosić w tornistrze, potrafią bezpiecznie poruszać się po drodze.

Starsi koledzy i koleżanki, nauczyciele i rodzice mogli się przekonać, że nasi najmłodsi już wiele potrafią. Po zdanym egzaminie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a dyrektor szkoły Teresa Furman pasowała na ucznia.

Dodatkową atrakcją było spotkanie integracyjne przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, pamiątkowe zdjęcia i dyplomy.