Wiwat wakacje! PDF Drukuj Email

Cała społeczność PSP w Suchej spotkała się 29 czerwca, aby wspólnie cieszyć się osiągnięciami roku szkolnego 2011/2012 oraz świętować nadejście wakacji. Zakończenie rok miało bardzo uroczysty przebieg, ponieważ zaszczycili je swoją obecnością liczni goście: Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, zastępca dyrektora GZOiW w Strzelcach Op. Lilianna Smaga, zastępca dyrektora Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Op. Jacek Bieszczad, przewodniczący Rady Miejskiej Bogusław Farion oraz przedstawiciel KRUS w Strzelcach Op. Anna Bugiel. Pożegnano absolwentów oraz podsumowano rok szkolny, sukcesy uczniów oraz prace remontowe wykonane przez skazanych Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Op. Wszyscy głośno wiwatowali, gdy Burmistrz Tadeusz Goc ogłosił „otwarcie wakacji”. Z uśmiechami na twarzach wszyscy rozeszli z nadzieją na dwa miesiące odpoczynku, by trzeciego września wrócić znów do owocnej pracy.