Wycieczka do leśniczówki Jaźwin PDF Drukuj Email

Mimo niepogody i obfitych deszczy grupa uczniów klas V i Vi pojechała po lekcjach wraz z nauczycielem przyrody i chętnymi rodzicami do leśniczówki Jaźwin. Warto zwiedzić leśniczówkę Jaźwin i ogród wokół leśniczówki prowadzonego prze Pana Roberta Piątka. Takich okazów irysów i drzew egzotycznych jest niewiele. Pan Robert jest wielkim pasjonatem i profesjonalnym hodowcą różnych odmian tych pięknych kwiatów. Serdecznie dziękujemy mu, że mimo niepogody oprowadził nas po swoim królestwie.