Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 PDF Drukuj Email

Dzień pierwszego września dla wielu dzieci jest dniem radosnym, bowiem spotykają się znów ze swymi kolegami, wychowawcami - wersja optymistyczna, dla niektórych dzieci dniem niezbyt szczęśliwym - nauka, sprawdziany, kartkówki, - wersja pesymistyczna. Pomimo tego każdy doskonale wie, że wykształcenie jest najcenniejszą rzeczą jaką może dać każdy rodzic swemu dziecku. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012 rozpoczęła się Mszą świętą, w czasie której każdy prosił Boga o dużo łask i sił na cały rok szkolny. Po Mszy na sali gimnastycznej przywitała wszystkich Pani Dyrektor Teresa Furman. Grono pedagogiczne powiększyło się o dwóch nauczycieli - Panią Edytę Skrzypczyk i Pana Grzegorza Orzeł, który zastępuje w tym roku Panią Renatę Krawczyk. Drugoklasiści z wychowawczynią Panią Klaudią Nocoń serdecznie powitali pierwszoklasistów.

Naukę w klasie pierwszej rozpoczęli:

Lena Borkowska

Daniel Gorgosz

Małgorzata Grünert

Jakub Idczak

Oliwia Idczak

Krzysztof Kucharczyk

Adam Marzotko

Rafał Nocoń

Teresa Nocon

Kacper Oczko

Jakub Ostrowski

Tymoteusz Majewski

Jacek Piechota

Marek Polaczek

Wychowawcą klasy pierwszej jest Pani Katarzyna Wujec.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy wielu sukcesów i połamania pióra na sprawdzianach
i kartkówkach.