Letnia Szkoła Odkrywców PDF Drukuj Email

W pierwszym tygodniu sierpnia w Publicznej Szkole podstawowej w Suchej dzieci w ramach Letniej Szkoły Odkrywców zajmowały się badaniem pięciu żywiołów: ziemi, ognia, powietrza, wody i człowieka. Uczniowie podczas zajęć zapoznali się z etapami pracy naukowej: obserwacją, badaniem, zbieraniem danych, analizą, klasyfikacja danych, stawianiem hipotezy, przeprowadzaniem doświadczeń. Zajęcia prowadziły dwie studentki zatrudnione przez Fundację Fala z projektu "Z małej Szkoły w Wielki Świat". Zajęcia projektowe były okazją do zabawy i wspólnego spędzenia czasu ze sobą podczas wakacji.