PLAN ZAJĘĆ W CZASIE ZDALNEGO NAUCZANIA PDF Drukuj Email

ZASADY PRACY W APLIKACJI TEAMS

1. Każdy uczeń dysponuje dostępem do ZESPOŁU, który prowadzi nauczyciel przedmiotu, obowiązującego ucznia w danej klasie (5 J. polski, 5 Matematyka, 5 Historia ...)

2. Tam nauczyciele planują lekcje i udostępniają materiały dla dzieci.

3. Każda lekcja to jeden KANAŁ.

4. KANAŁY (lekcje) nazwane są datą i tematem lekcji, który jest zgodny z zapisem w dzienniku elektronicznym. (np. 30.03 Nazwy własne – pisownia). Dzięki temu uczeń wie, który KANAŁ (lekcję) odwiedzić w konkretnym dniu.

5. Nauczyciel przygotowuje 2 rodzaje kanałów lekcji:

a) zajęcia „live” – tam znajdują się: zaproszenie na spotkanie „live” i materiały zamieszczone przez nauczyciela do pracy z uczniami. Wszystkie ważne informacje nauczyciel wpisuje w „ogłoszeniach”  w danym kanale,

b) zajęcia bez połączenia wideo lub audio z nauczycielem – tam znajdują się: materiały zamieszczone przez nauczyciela do pracy z uczniami. Wszystkie ważne informacje nauczyciel wpisuje w „ogłoszeniach” w danym kanale, po to by uczeń mógł samodzielnie wykonać pracę.

6. Uczniowie codziennie logują się do aplikacji Teams i w wyznaczonych godzinach spotykają się z nauczycielami na zajęciach „live” oraz w wygodnym dla siebie czasie sprawdzają KANAŁY przedmiotów, które są planowane w danym dniu jako zajęcia bez połączenia wideo lub audio z nauczycielem.

7. Warto pamiętać, że ZADANIA znajdują się w KANALE OGÓLNYM.

PLANY LEKCJI ZDALNEGO NAUCZANIA

KLASA I KLASA II KLASA III