Wszystkie181919

W nagrodę do Wisły PDF Drukuj Email

Dwa dni wypoczywały w Wiśle dziewczęta z zespołu Suskie Skowroneczki działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej. Wycieczka była zwieńczeniem obchodów związanych z dziesięcioleciem ich istnienia. Wędrówkom górskim towarzyszył śpiew piosenek i dobra zabawa. Oprócz wyprawy w góry Suskie Skowroneczki wjeżdżały kolejką linową na Czantorię, zwiedziły Galerię Trofeów Adama Małysza, odwiedziły Leśny Park Niespodzianek, oglądały pokaz ptaków drapieżnych, a także świetnie się bawiły podczas przejazdów torem saneczkowym. Niezapomnianą atrakcją było spotkanie z byłym trenerem reprezentacji Polski – Antonim Piechniczkiem. Jak przystało na prawdziwy zespół, dziewczęta zaprezentowały się przed nim w swoim repertuarze. Wycieczka była wynikiem ścisłej współpracy szkoły z sołectwem w Suchej. Wszyscy uczestnicy wyjazdu wraz z opiekunem Katarzyną Wujec i dyrektorem szkoły Teresą Furman dziękują Panu Bogusławowi Farionowi za zorganizowanie i pilotowanie tak atrakcyjnego wyjazdu.

Uczestnicy dziękują również wszystkim osobom i instytucjom za wsparcie finansowe.

Więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii!