Wojewódzki Konkurs Techniczny - etap gminny PDF Drukuj Email

W dniu 12.01.2011 w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkurs Technicznego dla szkół podstawowych. W konkursie wzięły udział trzy szkoły podstawowe: NSP z Grodziska, PSP NR 7 w Strzelcach Opolskich, PSP w Suchej.

W eliminacjach gminnych szkół podstawowych 4 uczniów uzyskało ponad 85% niezbędnych do zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego: Zbigniew Gajda i Weronika Janson z PSP nr 7 w Strzelcach Op. oraz Joanna Polok i Rafał Frank z PSP w Suchej. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu, serdecznie zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.