Konkurs Przyrodniczy - etap gminny PDF Drukuj Email

W dniu 10 stycznia 2011 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbył się już po raz trzeci Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap gminny. W konkursie wzięło udział 27 uczestników z dziewięciu szkół tj. PSP 1 nr w Strzelcach Op., PSP nr 2 w Strzelcach Op., PSP nr 4 w Strzelcach Op., PSP nr 7 w Strzelcach Op., ZPO Kadłub, PSP Szymiszów, PSP w ZPO Kalinowice, PSP w Suchej i NSP w Grodzisku. Test wielokrotnego wyboru okazał się bardzo trudny dla wielu uczestników konkursu, dlatego tylko jeden uczeń zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego - Damian Czempiel z PSP nr 2 w Strzelcach Op.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu i zapraszamy na przyszły rok.

Organizatorzy konkursu